II Mistrzostwa Polski Programów Szachowych
Łódź, 29-31.08.2003

II Polish Computer Chess Championship
Lodz, 29-31.08.2003
 [] Strona główna MPPS-2
 [] Terminarz Mistrzostw
 [] Regulamin Mistrzostw
 [] MPPS.kis.p.lodz.pl
 [] Grupa ProgSzach
 [] Łódź
 [] Noclegi w Łodzi
 [] Rok temu, czyli MPPS-1
 [] PGN/ZIP (64/66 partii)
 [] Autorzy programów (foto)
 [] Relacja z turnieju (foto)

Miejsce: Łódź, Katedra Informatyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej, al. Politechniki 11
Informacje organizacyjne: dr Maciej Szmit, tel. (+48) 42 6312750 (+13), mszmit@kis.p.lodz.pl
Kontakt również pod adresem: mpps@64pola.pl


organizator:
Katedra Informatyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej
    Polski Związek Szachowy     International Computer Games Association patron medialny:
Software 2.0
sponsor:
megaNET


Tytan autorstwa Tomasza Michniewskiego nowym Mistrzem Polski!

Galeria 1: Autorzy przy swoich programach
Galeria 2: Relacja z Mistrzostw
Wyniki: Wiadomość na Winboard Forum
Partie: Plik PGN (64/66 partii)
Partie: Plik PGN (ZIP) (64/66 partii)



Kategoria otwarta:
Miejsce Program Wynik
1 Tytan (Celeron 1.4GHz) 10.0 (z 11)
2-3 Armageddon (Pentium 2.6GHz) 9.5
2-3 Rzeźnik (Pentium 3GHz) 9.5
4 Belzebub (Celeron 1.4GHz) 7.5
5-6 Matant (Celeron 1.4GHz) 6.5
5-6 Robin (Celeron 1.4GHz) 6.5
7 Matacz (Celeron 1.4GHz) 5.0
8 Enigma (Celeron 1.4GHz) 4.5
9 Atak (Celeron 1.4GHz) 3.5
10 Szeregowiec (Celeron 1.4GHz) 2.5
11-12 MKChess (Celeron 1.4GHz) 0.5
11-12 Excelsior (2 x PC) 0.5

Kategoria jednolita (Celeron 1.4GHz):
Miejsce Program Wynik
1 Tytan 10.0 (z 11)
2 Belzebub 7.5
3-4 Matant 6.5
3-4 Robin 6.5
5 Matacz 5.0
6 Enigma 4.5
7 Atak 3.5
8 Szeregowiec 2.5
9 MKChess 0.5


  Program 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Punkty Miejsce
(O / J)
1 Tytan xxx 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 10.0 I / I
2 Armageddon 1 xxx = 1 0 1 1 1 1 1 1 1 9.5 II / -
3 Rzeźnik 0 = xxx 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9.5 II / -
4 Belzebub 0 0 0 xxx = 1 1 1 1 1 1 1 7.5 IV / II
5 Matant 0 1 0 = xxx 0 0 1 1 1 1 1 6.5 V / III
6 Robin 0 0 0 0 1 xxx 1 1 1 = 1 1 6.5 V / III
7 Matacz 0 0 0 0 1 0 xxx = = 1 1 1 5.0 VII / V
8 Enigma 0 0 0 0 0 0 = xxx 1 1 1 1 4.5 VIII / VI
9 Atak 0 0 0 0 0 0 = 0 xxx 1 1 1 3.5 IX / VII
10 Szeregowiec 0 0 0 0 0 = 0 0 0 xxx 1 1 2.5 X / VIII
11 Excelsior 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 xxx = 0.5 XI / -
12 MKChess 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 = xxx 0.5 XI / IX



II Mistrzostwa Polski Programów Szachowych
Łódź, 29-31 sierpnia 2003


Lista uczestników:

nrnazwa programukautorwww
. Rzeźnik O Marek Kołacz >>
. Armageddon O Grzegorz Sidorowicz >>
. Matant J Antoni Szczepański  
. Robin J Piotr Dachtera >>
. Belzebub J Radosław Kamowski >>
. Enigma J Kamil Przybyła  
. Matacz*J Maciej Pestka  
. Tytan** J Tomasz Michniewski >>
. Szeregowiec J Mariusz Rostek  
. Atak J Mateusz Łuksik  
. MKChess J Maciej Kowalski  
. Excelsior O Marek Kłonowski  

* operatorem będzie Marek Strejczek
** operatorem będzie Wiesław Niewiadomski


  Terminarz II Mistrzostw Polski Programów Szachowych

PIĄTEK 29 SIERPNIA
9:00 otwarcie sali komputerowej, instalacja stanowisk, testowanie itd.
10:30 oficjalne rozpoczęcie turnieju, losowanie numerów startowych
11:00-13:00 pierwsza runda
13:00-15:00 druga runda
15:00-15:45 przerwa obiadowa
16:00-18:00 trzecia runda
18:00-19:00 czas wolny
19:00-20:00 spacer po Łodzi, zwiedzanie ulicy Piotrkowskiej
20:00 wieczór sponsora (kawiarenka megaNET)

SOBOTA 30 SIERPNIA
8:00-10:00 czwarta runda
10:00-12:00 piąta runda
12:00-14:00 szósta runda
14:00-16:00 siódma runda
16:00-17:00 przerwa obiadowa
17:00-19:00 ósma runda

NIEDZIELA 31 SIERPNIA
10:00-12:00 dziewiąta runda
12:00-14:00 dziesiąta runda
14:00-16:00 jedenasta runda
16:00 wręczenie nagród, zakończenie turnieju




..  designed by Piotr Dachtera  ..  hosted by www.64pola.pl  ..  (c) 2003  ..